نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: وابستگی به همکلاسی

2246
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16054
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

وابستگی به همکلاسی

سلام من پسری هستم 14 ساله و احساساتی از تقریبا 4 سال پیش با یکی از بچه های کلاسمون دوست شدم و اون اولا زیاد با هم صمیمی نبودیم ولی از دو سال پیش خیلی با هم صمیمی شدیم خیلی طوری که 80 . 90 درصد وقت زنگ تفریحا و یا حتی سر کلاس با هم بودیم و با هم حرف میزدیمبعد که وارد دوره راهنمایی(هفتم)شدیم تو کلاس جدید پیش هم نشستیم ولی حدودا از وسطای اسفند پارسال با هم قهر کردیم و حدود 1 ماه(یکم بیشتر)با هم حرف نمیزدیمبعد که با هم آشتی کردیم من حس کردم با یکی دو نفر دیگه خیلی صمیمی تر از منه با این که من و اون رفیق فابریک(صمیمی) هم بودیم ولی وقتی زنگ تفریح میخوره سریع میره پیش اون شخص سوم تو زنگای تفریح هم هر موقع دیدمش با اون شخص سوم مشغول بگو بخند بودن و اکثر مواقعی که با من حرف میزنه حالت بی حوصله و بی حال به خودش میگیره وقتی من میرم پیشش به نوعی از دستم فرار میکنهحتی یبار قسمش دادم که راست بگه که با اون صمیمی تر از منه ولی گفت نه با تو صمیمی ترم اصلا نسبت به من بی اعتماد شده وقتی یه چیزی(درسی) میپرسه و جوابشو میدم (با اینکه جز نفرات برتر مدرسه ام) ولی حتما باید از اون نفر سوم هم بپرسهمن دوست زیاد دارم ولی با هیشکدومشون صمیمی نیستم(در حد احوال پرسی و اینا) و تنها دوست صمیمیم ایشون هستنو اینم بگم که من گی (همجنس باز یا همنجنس گرا) نیستم و اعتقاد خیلی شدید دارم ولی خب چون احساساتیم و تنها دوست صمیمیم اونه نمیتونم این رفتاراشو تحمل کنمشاید این مشکلم خیلی بچه گانه و ببخشید مسخره بنظر میاد ولی داره بشدت آزارم میده و لطف کنید مشکلمو حل کنید سپاس فراوان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16054
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوست ...

up...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز سلام.
    در سن و سالی که شما قرار دارید زیاد نباید خودتون رو درگیر این موضوعات کنید.
    سخت هست دیدن دوستی که چند سال با هم صمیمی بودید دیگه باهاتون رابطه صمیمی ای نداره.
    اما به ایشون هم حق بدید که دوست های صمیمی دیگه ای داشته باشه.
    در ضمن از همین الان شما میتونید چندین دوست صمیمی برای خودتون داشته باشید.
    و خودتون رو محصور به یک دوست نکنید و با افراد دیگه هم صمیمی تر بشید و براتون مهم نباشه که افراد دیگه چجوری رفتار میکنند.
    از حق هر کسی هست که بخواد با افراد دیگه صمیمی بشه.

در ضمن یه موضوعی رو گفتید (گی و همجنس باز) دوست گلم الان زمانی نیست که ذهن شما از این کلمات و موضوعات پر شده باشه.ذهنتون رو از این موضوعات خالی کنید و تمرکزتون بیشتر روی درس باشه.

4. 6 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

مگه هر کس کسیو دوست داره ادم باید فکر بد به سرش بزنه؟
    منم با نظر اقای شکیب موافقم
    باید به دوستت اجازه بدی خودش تصمیم بگیره خودتم به جای اینکه انقدر محدود به یه نفر بشی سعی کن ادمای بیشتریو دور خودت جمع کنی الان که سنت کمه خیلی موقع خوبیه برای اینکه روی رفتارای اجتماعیت کار کنی
    فک کن این قضیه یه چالشه برات واسه اینکه یاد بگیری با ادمای بیشتری دوست بشی.... دنیا بزرگه با کلی ادم مختلف که هرکدومشون چیزای جالب زیادی برا کشف کردن دارند برو سراغ بقیه....
    هیچوقت وابسته شدن به یه ادم اینده خوبی نداره همیشه باعث دردسره
    بعدشم ادما به خصوص پسرا وقتی حس میکنند کسی میخاد تصاحبشون کنه و ازادیشونو بگیره و نذاره با کسای دیگه معاشرت کنن ناخاسته از ادم دور میشن پس یه طوری رفتار کن فکر نکنه مجبوره باهات وقت بگذرونه....

6. 4 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    11

یا حضرت عباس...بچه 14 ساله میگه گی........
    من تا 15 سالگی نمیدونستم بچه چه جوری به وجود میاد خیال میکردم همون صیغه عقد میخونن بچه از اسمون میفته توبغلشون :|
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

8. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام باور کن اشکالی نداره همه تو این سن این احساسارو دارن ولی این جور دوستها تو زندگیه آدم میان و میرن و آدم نباید به هیچکدومشون وابسته شه!که اگه یه روز جدا شد یا رفت ضربه نخورد...این طبیعیه ...تو پسره اجتماعی ای هستی که رفیقایه دیگه ای هم داری...پس غصه ی چیزیو نخور و از این به بعدم یادت باشه رفیقایه فابریکی میان تو زندگیتو میرن و تو نباید بشون وابسته بشی...درسته که آدم یه رفیقه فابریکه همیشگی میخاد ولی قرار نیست اون آدم همین دوسته الانت باشه!

من خودم تو 13 سالگی تو راهنمایی یه دوسته فابریک داشتم که خیلی باهم دوست بودیم و دو سال شبانه روز باهم یا بیرون بودیم یا خونه ی هم یا با تلفن با هم.همه جوره پایه ی هم ...ولی دقیقا یه روز سر نشستن توی میز مدرسه دعوامون شد و قهر کردیم...تا الان که 23 سالمه البته اون رفت با یسری دیگه و من خیلی غصه خوردم ...و هرچی سعی کردم دوباره با من بشه نشد که نشد...تا مدتها مثله الانه تو ناراحت بودم با اینکه دوستایه دیگه داشتم ولی همش دلم برای اون و تلفن حرف زدن باهاش تنگ میشد ولی الان بعنوان خواهر بزرگترت که تجربه ی تورو داشتم بت میگم الان خیلی دوستایه فابریکه دیگه دارم که خیلی برام عزیزن و همش با خودم میگم چرا اونموقع ها خودمو به خاطره اون اذیت کردم...(درسته سخته ولی خب تو نباید خودتو به خاطره این موضوع اذیت کنی)سعی کن باهاش خوش باشی و زیاد سره این موضوع بش گیر نده که چرا با اونا صمیمی تره...بعضی موقع ها هم پسرا یا دخترا یی که خیلی با هم صمیمی اند تو دوره ی نوجوانی به این خاطر از هم دور میشن که فاصله ی فکریشون یه دفعه فرق میکنه....چون تو تو یه سنی هستی که دوره ی تغییراته...مثلا بعضی پسرا زودتر بزرگ میشن و بعضیا دیرتر...(از لحاظه فکری و...)واسه همین ناخاسته از هم دورتر میشن و ممکنه چند سال بعدش دوباره مثله روزه اول باهم صمیمی شن...پس نگران نباش

10. 2 کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16054
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : وابستگی به همکلاسی

سلام
    خیلی ممنون بخاطر راهنماییهاتون
    اول در مورد این لغت گی که اشاره کردید بگم من 1 سال دیگه tofel زبان انگلیسی میگیرم و این لغت رو سر کلاس زبان یاد گرفتم و فقط معنیش رو میدونم و هیچ اطلاعات خواصی ندارم
    بعدش به نظرتون من این مسله رو باهاش در میون بزارم؟از بین کل کلاسمون ایشون فقط معیار های دوست مناسب از نظر من رو داره
    یجورایی نمیتونم...

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6231
    تشکـر
    1,518
    تشکر شده 566 بار در 230 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    باید یاد بگیری نسبت بهش بی تفاوت باشی اگه اونم مشتاق دوستی با تو باشه مثل تو تلاش میکنه واسه پایداریش
    نباید خودتو محدود کنی به یه نفر کنی
    الکی به خودت تلقین نکن که وابستشی و فقط اونه که خصوصیات یه دوست خوبو داره
    این خیلی خوبه که انتخاب دوست و معیارهای دوست خوب برات مهمه اما دلیل نمیشه فقط اون باشه که خصوصیت یه دوست خوبو داشته باشه
    تو هنوز 14 سالته کلی ادما میان تو زندگیتو میرن فکرتو درگیر این مسائل نکن یه چیز عادیه تو این دوره ی سنی
    اگه دنبال یه دوستیه پایداری باید طرف مقابلت هم پایداریه اون دوستی رو بخواد
    امضای ایشان
    اگر میخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد
    باور محال بودنش را عوض کن

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16054
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دوستان من امروز این مطلبو کامل باهاش در میون گذاشتم
    این جوابارو بهم داد:
    اول گفتم که تو تو زنگ ها همش با اون میپلکی و جواب داد که ما با هم قهر بودیم اون اومده بود آشتی کنه!
    کلا اون شخص سوم هم زیاد محلش نمیزاره ها ولی وقتی میره پیش اون میخنده تا اون بهش محل بزاره ولی وقتی پیش منه اکثرا سرشو میزاره رو میز و میگه حال ندارم
    امروز گفت که حتی شخص سوم گفته که تو چرا با مهدی(که من هستم)بیشتر میگردی؟
    ولی هنوز هم قسم میخوره که که با من صمیمیتره!!
    شایدم من خیلی حساس شدم نمیدونم...

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6231
    تشکـر
    1,518
    تشکر شده 566 بار در 230 پست
    میزان امتیاز
    10

خب یه مدت حساسیتتو کم کن پیگیر این موضوع نباش
    اگه واقعا اینطور باشه خودش کم کم میاد سراغت
    امضای ایشان
    اگر میخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد
    باور محال بودنش را عوض کن

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16054
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

همین امروز قبل مطرح کردن این حرفا بهش زیاد محل نمیزاشتم هی میومد دور و برم میگفت چته؟چرا ناراحتی؟
    اصلا نمیدونم که من حساس شدم یا اون عوض شده الان مشکلم فقط همینه

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16054
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Up...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)